Підключитися до послуги

1. Підписати пакет документів

Для того, щоб почати працювати з Приватним Акцiонерним Товариством “Майстер Брок” Вам необхідно підписати пакет документів на брокерське та технічне обслуговування.

Для цього Вам знадобиться паспорт (копії 1,2 сторінки та сторінка реєстрації), копія ідентифікаційного коду.

2. Відкрити розрахунковий рахунок у банку

3. Відкрити рахунок у цінних паперах

4. Перерахувати грошові кошти для здійснення торгів. Після зарахування грошових коштів (ДС) на рахунок Брокера. Брокер перераховує ДС на рахунок Депозитарію в НБУ, де вони блокуються для здійснення угод на Українській Біржі.

5. Отримати електронно-цифровий підпис (ЕЦП)

6. Встановити програму Quik

Ви можете завантажити програму QUIK і повне керівництво користувача на нашому сайті.

Після установки програми Ви генеруєте пару ключів для організації захищеного обміну інформацією. Публічний ключ необхідно відправити нам на електронну пошту.

Електронно-цифровий підпис (ЕЦП)

Необхідною умовою он-лайн тороговлі є наявність електронно-цифрового підпису (ЕЦП). ЕЦП – це спосіб захисту інформації за допомогою її шифрування. ЕЦП служить для забезпечення конфіденційності переданої через інтернет інформації, а також однозначної ідентифікації клієнта. Розробкою і реалізацією електронно-цифрових підписів займається Акредитований Центр Сертифікації Ключів ЗАТ «Інфраструктура Відкритих Ключів». Для отримання ЕЦП Вам необхідно звернутися в центральний офіс ЗАТ «ІВК» або в будь-яке його регіональне представництво.