Інтернет трейдинг

Приватне Акцiонерне Товариство “Майстер Брок” надає послуги інтернет-трейдингу.

Інтернет-трейдинг з’явився в Україні в березні 2009 року. Завдяки Інтернет-трейдингу приватні інвестори отримали можливість самостійно купувати і продавати акції українських підприємств з будь-якої точки земної кулі при наявності комп’ютера та інтернету, використовуючи прямий доступ до фондової біржі. За час існування інтернет-трейдингу кількість приватних трейдерів виросло в десятки разів і на сьогоднішній момент складає понад 7000 чоловік. Оборот, який генерують приватні інвестори і трейдери становить порядку 30-40% від загального обороту біржі. Популярність Інтернет-трейдингу серед фізичних осіб можна ще пояснити тим, що він значно дешевше, ніж класичний брокеридж, поріг входу на ринок знизився з кількох тисяч гривень до кількох сотень.

З впровадженням, в травні 2010 року, термінового ринку приватні трейдери отримали доступ до ще одного фінансового інструменту – ф’ючерсу на Індекс українських акцій, який дозволяє заробляти також і на падінні ринку.

Торгівля ф’ючерсами на терміновому ринку – це можливість заробляти як на зростанні, так і на падінні ринку. По суті, Трейдеру все одно зростає ринок або падає, у нього завжди є можливість отримання прибутку.

Строковий ринок – це ринок, де укладаються угоди, за якими виконання провадиться після закінчення певного терміну на умовах, визначених у момент укладання угоди. Фактично в терміновій угоді здобуваються не реальні активи, а права / обов’язки на купівлю / продаж базового активу. При цьому черговість угод не має значення. Не маючи базового активу, Ви можете укласти контракт на його продаж, точно також як і на його покупку. Найбільш поширеним інструментом термінового ринку є ф’ючерси.

Ф’ючерс (ф’ючерсний контракт) – це договір про фіксацію умов покупки або продажу стандартної кількості певного активу в обумовлений термін в майбутньому, за ціною, встановленою сьогодні. Під ф’ючерсної, як і в будь-який інший угоді беруть участь дві сторони – продавець і покупець. Покупець ф’ючерсу приймає зобов’язання купити актив в обумовлений термін. Продавець ф’ючерсу бере зобов’язання продати актив в обумовлений термін. Ф’ючерси торгуються тільки на біржах. Біржовий товар, лежить у основі ф’ючерсного контракту, називається базовим активом. На сьогоднішній день Українська біржа надає можливість торгувати ф’ючерсом на Індекс українських акцій.