Питання та відповіді

Що таке інтернет-трейдинг?
Інтернет-трейдинг – це можливість торгувати цінними паперами через Інтернет. Це простий і ефективний спосіб управління інвестиціями та примноження свого капіталу.
З появою Української біржі Інтернет-трейдинг став доступний для великої кількості приватних осіб. Мінімальна сума угоди на біржі близько 200грн. Тому навіть з капіталом в 5000 гривень Ви можете активно торгувати акціями українських підприємств.
Щоб підключитися до Інтернет-трейдингу і почати торгівлю акціями, Вам необхідно стати клієнтом Приватного Акцiонерного Товариства “Майстер Брок”.
Торгувати цінними паперами на фондовій біржі можуть тільки професійні учасники, які пройшли процедуру біржової акредитації і мають відповідну ліцензію.
У свою чергу, професійні учасники можуть надавати всім бажаючим юридичним і фізичним особам брокерські послуги за операціями з ЦП, у тому числі і на біржах.
В основному торги на біржі виробляються за схемою “Delivery Versus Payment” (DVP), яка передбачає, що будь-який учасник біржової угоди повинен задепонувати грошові кошти та / або цінні папери для кожної угоди.
Для здійснення угод за допомогою Інтернету он-лайн брокер надає Клієнту спеціальне програмне забезпечення (торговий термінал), за допомогою якого Клієнт бачить котирування акцій і може здійснювати угоди в режимі реального часу.

Фондовый рынок – это сложнейший финансовый механизм, принципы его работы формировались столетиями. Потому торговать ценными бумагами на фондовом рынке могут только профессиональные участники, которые прошли процедуру биржевой аккредитации и имеют соответствующую лицензию.

Українська Біржа Працює з понеділка по п’ятницю, суботу, неділю – вихідні. Режим роботи:
10:00 – Відкриття передторгової сесії. Можливість виставлення заявок і виведення активів.
10:30 – Відкриття торгової сесії. Укладання угод на ринку заявок та угод з відкладеним виконанням.
13: 00-13: 03 – Денний кліринг, припинення торгів на терміновій секції.
17:00 – Закриття торгової сесії.

Ринок заявок призначений для торгівлі пакетами цінних паперів і працює за принципом ринку конкуруючих заявок (Order Driven Market). Заявки можуть виставлятися тільки учасниками торгівлі, які попередньо депонували цінні папери і гроші для торгівлі. Розрахунки на такому ринку проводяться за принципом «поставка проти платежу». Це анонімний ринок, він дозволяє виставляти необмежену кількість заявок. Ринок котирувань припускає, що один учасник може виставити одне котирування. При цьому доступна інформація про контрагентів і розрахунки за угодою можуть проводитися як в дату укладення угоди, так і в наступні дні відповідно до домовленості сторін по угоді. Київська фондова компанія надає можливість торгівлі, як на ринку котирувань, так і на ринку заявок Української Біржі

Відповідь на це питання Ви можете прочитати тут.

Податкова ставка залежить від статусу інвестора (юридична або фізична особа) і регламентується “Податковим кодексом України”
Для фіз. осіб ставка налогооблажения 15-17% від прибутку, в залежності від розміру отриманого прибутку.

Якщо середньомісячний прибуток не перевищує 10 мінімальних зарплат, по ній податкова ставка 15%, та частина прибутку яка перевищує даний рівень оподатковується за ставкою 17%.

Для фіз. осіб брокер є податковим агентом і удержвает податки. Розрахунок суми сплати податків відбувається по закінченню року або в момент виведення коштів з торгового рахунку.

Можна використовувати Quik з декількох комп’ютерів, наприклад, з домашнього та робочого. Але не можна одночасно користуватися Quik з однією і тією ж обліковим записом на декількох комп’ютерах.