Бізнес принципи

Бізнес принципи Приватного Акцiонерного Товариства “Майстер Брок”

1. Інтерес нашого клієнта завжди стоїть на першому місці. Досвід показує, що якщо ми добре обслуговуємо наших клієнтів, то наш успіх не змусить себе чекати.

2. Наші активи – це наші співробітники, стандарти і репутація. І в першу чергу ми дбаємо про їх високий рівень, адже якщо хоча б один з них знизиться – відновлення буде дуже складним. Ми віддане дотримуємося всіх правил і закони, а також етичні принципи, в рамках яких ми працюємо.

3. Наша мета – забезпечити кращий результат нашим клієнтам. Прибутковість нашого бізнесу критично залежить від результатів наших клієнтів, ефективної структури компанії, а також в залученні і утриманні співробітників високого рівня.

4. Ми пишаємося якістю нашої роботи. Ми не йдемо на компроміси, щоб досягти переваги в усьому, за що ми беремося. Хоч ми і залучені в широкий спектр діяльності, ми завжди будемо стояти на позиції «бути кращими», ніж «бути великими».

5. Нам притаманні творчий потенціал і уяву у всьому, що ми робимо. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і постійно вдосконалюємось, намагаючись знайти краще рішення потреб клієнта.

6. Ми знаємо, що в секторі послуг ми не зможемо стати успішною компанією без кращих співробітників, тому ми відбираємо людей індивідуально і докладаємо максимальних зусиль, щоб знайти і розкрити кращі кадри.

7. Ми використовуємо командну роботу в усьому, що ми робимо. У той час як індивідуалізм завжди заохочується, ми усвідомили, що командна робота в підсумку дає кращі результати. У нас в команді немає місця для тих, хто звеличує свої особисті інтереси вище інтересів компанії та її клієнтів.

8. Кожен співробітник нашої компанії ставиться з високою відповідальністю і самовіддачею до своєї ділянки роботи. У нашій справі найменший ділянку роботи може кардинально відбитися на результаті.

9. Ми постійно намагаємося передбачити швидко змінюються потреби наших клієнтів і розробляємо нові послуги, щоб їх задовольнити. Ми знаємо, що світ фінансів не буде стояти на місці, і що самовдоволення може призвести до заходу діяльності.

10. Працюючи з конфіденційною інформацією наших клієнтів, вони можуть бути спокійні в її цілості. Ми гарантуємо і поважаємо конфіденційність наших клієнтів.

11. Цілісність і чесність знаходяться в серці нашого бізнесу. Ми знаємо, що наш персонал підтримує високі етичні стандарти в усьому, що він робить, як у роботі, так і в їх повсякденному житті.

53394cf5dae8f.jpg